فروشگاه مرکزی اپل

فروشگاه مرکزی اپل با سرلوحه قرار دادن اهداف مشتری مدارانه به ارائه خدمت میپردازد . افرادی که قصد خرید محصولات اپل را دارند میتوانند به فروشگاه مرکزی اپل مراجعه نمایند . همانطور که مستحضر هستید برای خرید محصولات اورجینال یاید به نمایندگی اصلی محصول مراجعه کرد . از این رو برای جلوگیری از سوءاستفاده افراد شیاد پیشنهاد میگردد پس از جستجو و اطمینان از مجاز بودن نمایندگی اقدام به خرید نمایید . شما عزیزان میتوانید جهت خرید محصولات اپل به فروشگاه مرکزی اپل  مراجعه نمایید . ضمنا دستگاههای مذکور با قیمت واقعی خود در این مرکز به فروش میرسد .

مشاوره پیش از فروش محصولات اپل

مدیریت فروشگاه مرکزی اپل جمعی از پرسنل مجموعه را ملزم به ارائه مشاوره پیش از فروش کرده است . از این طریق افرادی که قصد خرید دارند میتوانند ابتدا با کارشناسان ما مشورت نمایند . بدیهی است با اطلاع از ویژگیهای دستگاههای پیشنهادی میتوانید انتخابی دقیق و هوشمند داشته باشید . محصولات اپل نسبت به دیگر برندها قیمتی بیشتر دارند . به همین دلیل برای جلوگیری از هرگونه پشیمانی پیشنهاد میگردد ابتدا به بررسی ویژگیهای محصول بپردازید . فروشگاه مرکزی اپل با ارائه این اپشن سعی در جلب رضایت تمامی کاربران خود دارد .

فروش انواع محصولات اپل

فروشگاه مرکزی اپل در پکیجی اورجینال به فروش محصولات اپل مبادرت می ورزد . کاربران میتوانند با اطمینان از اصل بودن کالا اقدام به خرید نمایند .  محصولات اپل عبارتند از :

  • اپل واچ
  • اپل تی وی
  • مک بوک
  • آی مک
  • آیفون
  • آیپد
  • آیپاد

فروش قطعات جانبی محصولات اپل

فروشگاه مرکزی اپل علاوه بر محصولات اپل به فروش قطعات جانبی آن نیز میپردازد . یکی دیگر از فعالیتهای این مرکز وارد کردن قطعات اورجینال میباشد . به همین دلیل کاربران میتوانند با اطمینان از اصل بودن این قطعات اقدام به خرید نمایند . فروشگاه مرکزی اپل با ارائه قطعات جانبی قصد دارد تمامی نیاز افراد را رفع نماید . امید است بتوانیم با ارائه هرچه بهتر خدمات موجبات رضایت هرچه بیشترتان را فراهم اوریم .

نمایندگی اپل و واحد های تعمیرات اپل

نمایندگی تعمیرات اپل

نمایندگی اپل ، واحد های تعمیرات اپل را مجزا راه اندازی کرده است . به همین دلیل کاربران برای تعمیر دستگاه خود باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند . مرکز تعمیرات اپل در راستای کسب رضایت کاربران اقدام به ارائه تمامی خدمات ریکاوری مرتبط با محصولات اپل مینماید . عیب یابی و رفع ایراد دستگاه باید توسط مهندسین آشنا و مسلط به علم الکترونیک و کامپیوتر انجام گردد .چنانچه پروسه تعمیر به دست افراد بی تجربه سپرده شود موجبات وارد آمدن خسارات زیادی به محصول را فراهم میکند .

تعمیرات در این مرکز به دو شکل انجام میگردد : سخت افزاری و نرم افزاری . تمامی پروسه تعمیر زیرنظر اساتید با تجربه و خبره این حوزه انجام میگردد . امروزه با بیشتر شدن تولیدات لوازم الکترونیکی و ارتباطی نیاز به تعمیر آنها هرروز بیشتر احساس میگردد . از این رو اقدام به تشکیل تیمی حرفه ای کرده ایم . لازم به ذکر است ، فروشگاه مرکزی اپل در جهت کسب رضایت شما عزیزان گام برمیدارد .

در دیگر صفحات سایت به مطالعه مقالات ، سوالات متداول ، محصولات و اخبار بپردازید .

محصولات

سوالات متداول

مقالات

اخبار