قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل

نمایندگی اپل با سرلوحه قرار دادن هدف کسب رضایت کاربران و احترام به حقوق مشتریان به فعالیت می پردازد . از این رو مرکز تعمیرات اپل به تدوین و تهیه ی قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل، پرداخته است . مرکز سخت افزار ایران ، زیرمجموعه های متعدد و گوناگونی را شامل می گردد . لازم به ذکر است ، یکی از این زیرمجموعه ها تعمیرگاه مجاز اپل می باشد .

تعمیرگاه مجاز اپل طی سال های متوالی به فعالیت در زمینه ی تعمیر و بازیابی دستگاه های تولید شده توسط  کمپانی اپل پرداخته است .از جمله دستگاه های اپل که در این مرکز ریکاوری می گردد می توان به آیفون ،  آیپد ، آیپاد ، مک بوک ، آی مک ، اپل تی وی و اپل واچ اشاره کرد .

کاربران گرانقدر مرکز بر این موضوع اشراف دارند که حضور نظم برای قرار گرفتن یک نهاد و سازمان در موقعیتی رفیع و والا امری است بسیار مهم و حیاتی .

قوانین و مقررات اپل

درحقیقت قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل موجبات اعتماد مشتریان به این مرکز را فراهم می کند . بدیهی است ، مخاطبان مجموعه با مطالعه ی این مطلب می توانند اطلاعات کامل و جامعی را در حوزه ی فعالیت های مرکز  سخت افزار ایران به دست آورند . امید است از طریق ارائه ی قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل توانسته باشیم .

آنگونه که شایسته مشتریان گرامی است ، به معرفی کامل شرکت بپردازیم . نمایندگی اپل با راهکارهای اصولی و مطابق با آخرین متد روز دنیا به ترمیم و بازیابی دستگاه معیوب کاربران می پردازد .

شرح قوانین تعمیرگاه مجاز اپل

شرح قوانین و مقررات اپل

نمایندگی اپل با تدوین قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل سعی دارد گامی در راه کسب خرسندی کاربران فهیم بردارد . خدمات رسانی به مشتریان توسط مدیریت نمایندگی رسمی اپل به شدت مورد کنترل و نظارت سختگیرانه قرار می گیرد . تعمیرکاران و تکنسینهای این مرکز با سرلوحه قراردادن قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل به فعالیت می پردازند . نمایندگی اپل با بکارگیری کادرفنی مجرب به فعالیت می پرازند . این افراد طی سال ملزم به حضور در دوره های آموزشی در داخل و خارج از کشور می باشند .

از این رو کادرفنی این مرکز با دارا بودن مدارک معتبر و دانشی به روز توانایی رفع ایراد دستگاه هایی را دارند . که سایر مراکز تعمیر از بازیابی آن ناتوانند . تعمیرات فوق تخصصی محصولات اپل با ارائه ی ضمانت در این مرکز انجام می گردد . خاطرنشان می سازیم نمایندگی اپل با تامین قطعات و مواد مصرفی اورجینال به حل مشکل پیسش امده در دستگاه کاربران مبادرت می ورزد .

آخرین قانون و مقررات نمایندگی اپل / جدیدترین مفررات اپل / جدیدترین قوانین اپل / قانون و مقررات جدید اپل / نمایندگی اپل / تعمیرات نمایندگی اپل / قانون و مقررات تعمیرات اپل /  مقالات نمایندگی اپل / قانون نمایندگی اپل/ تعمیر اپل / قانون مقررات نمایندگی اپل / قانون جدید اپل /

نمایندگی اپل و واحدهای تعمیرات اپل

نمایندگی اپل ، واحدهای تعمیرات اپل را به صورت تفکیک شده طراحی کرده است . همانطور که مستحضر هستید دلیل ایرادات پیش آمده در محصولات ارتباطی و الکترونیکی یکی از این دو مورد می باشد : ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری . از این رو مرکز تعمیرات اپل در واحدهای مجزا به ارائه ی خدمات ریکاوری می پردازد . تکنسین های نمایندگی اپل با تسلط و تکیه بر مهارت ، فراست ، دانش و خلاقیت خود و بکارگیری درجه یک ترین تجهیزات تمامی امور تعمیرات را انجام می دهد .

لازم به ذکر است ، کارشناسان ما در صورت لزوم به تعویض قطعه از قطعه اورجینال استفاده می نمایند .کادرفنی این مرکز پس از اتمام پروسه ی تعمیر به انجام تنظیمات کلی و غبارروبی بخش های داخلی دستگاه می پردازند . به همین دلیل کاربران پس از دریافت محصول شاهد افزایش کارایی آن همانند روز اول می باشند .

هزینه ی تعمیر در این مرکز براساس نرخنامه مصوب اتحادیه از مشتریان اخذ می گردد . در نهایت باید به ذکر این نکته بپردازیم که کارشناسان این مرکز با در نظر گرفتن قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل به فعالیت می پردازند .

نمایندگی تعمیرات اپل

قوانین تعمیرات اپل / آخرین قانون اپل / محصولات نمایندگی اپل / نمایندگی رسمی اپل / قوانین تعمیرگاه مجاز اپل / تعمیر اپل / خدمات پس از فروش اپل / بازیابی اطلاعات تعمیرگاه اپل / تعمیرات سخت افزاری نمایندگی اپل / پشتیبانی نرم افزار apple

لینک های مفید

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل

 • در صورتی که دستگاه اپل قبلا در مراکز دیگری غیر از این مرکز  تعمیر و یا حتی باز شده است ، حتما کارشناسان تعمیرگاه مجاز اپل را از این موضوع آگاه گردانید . در غیر اینصورت این مرکز مسئولیتی در قبال عواقب احتمالی نمی پذیرد .
 • قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل ، کارشناسان صرفا عیوب عنوان شده توسط مشتری را برطرف خواهند کرد و در قبال سایر عیوب مسئولیتی نمی پذیرند .
 • پس از تعمیر دستگاه ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز اپل آن را تست کرده و در سلامت کامل به مشتری تحویل می دهند . لذا از مشتریان گران قدر خواهشمندیم در هنگام تحویل دستگاه دقت لازم را به عمل آورند ؛ مهلت تست دستگاه تا ۱۰ روز امکانپذیر می باشد .
 • به دلیل اینکه امکان تست کامل قطعات در هنگام پذیرش وجود ندارد ، تعمیرگاه مجاز اپل مسئولیتی در قبال عیوب غیرقابل مشاهده و یا عیوب عنوان نشده توسط مشتری نمی پذیرد
 • یکی دیگر از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل عبارت است از این که ، دستگاه های آب خورده و ضربه خورده ممکن است در حین تعمیر عیوب خود را نشان دهند ، بنابراین بروز مشکل در هنگام تعمیر طبیعی بوده و نمایندگی اپل تعهدی در قبال آن ندارد .
 • تعمیرگاه مجاز اپل ، مسئولیتی در قبال لوازم جانبی مانند ؛ کیف ، گارد ، مموری کارت ، سیم کارت و… نمی پذیرد .
 • اگر دستگاه شما گارانتی تعمیر مرکز دیگری را دارد ، دستگاه درصورت باز شدن در تعمیرگاه مجاز اپل از گارانتی ساقط شده و در صورت تحویل دستگاه به این مرکز باید هزینه های تعمیر را بپردازید .
 • تعمیرگاه مجاز اپل هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود روی دستگاه ندارد .
 • مهلت تست قطعات تعویض شده در تعمیرگاه مجاز اپل ۴۸ ساعت می باشد .
 • در هنگام مراجعه به تعمیرگاه مجاز اپل قبضی که شامل قوانین مرکز بوده به مشتری تحویل داده می شود
 • یکی از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل عبارت است از اینکه، پس از طی مراحل عیب یابی، نکات لازم در خصوص قطعه ی معیوب و هزینه ی تقریبی جهت تعمیر به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید .
 • در صورت رضایت مشتری ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز اپل ، تعمیر را آغاز خواهند کرد .
 • در صورتی که هزینه ی تعمیر دستگاه کمتر از ۸۰۰۰۰۰ ریال باشد ، مراحل تعمیر بدون هماهنگی انجام خواهد شد .
 • با توجه به مورد تعمیراتی و بسته به حجم کار مرکز ، ممکن است حداقل زمان برای بررسی و عیب یابی دستگاه ، برآورد هزینه و تعمیر دستگاه تا یک هفته بطول بیانجامد . طی هر یک از مراحل تعمیر در صورت نیاز، کارشناسان تعمیرگاه مجاز اپل مراتب لازم  را به اطلاع مشتریان  خواهند رساند ،  لذا نیازی به تماس مشتریان عزیز نمی باشد .
 • بعد از طی مراحل تعمیر و آماده شدن دستگاه ، کارشناسان تعمیر گاه مجاز اپل با مشتریان  گرامی تماس گرفته ، وضعیت نهایی دستگاه و آماده بودن دستگاه را به مشتری اعلام خواهند کرد.
 • در صورت عدم تمایل مشتری به ادامه ی مراحل تعمیر . تعمیرات متوقف شده و با توجه به نوع دستگاه هزینه ای جهت عیب یابی از مشتری دریافت خواهد شد .
 • پس از به پایان رسیدن مراحل تعمیر و عدم مراجعه ی مشتری جهت تحویل دستگاه ، تعمیرگاه مجاز اپل تا یک ماه دستگاه را به صورت امانت نگه داری خواهد کرد . پس از طی یک ماه ، اپل سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت .
 • بدیهی است قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل در جهت ارائه ی خدمات بهتر به هم وطنان برنامه ریزی شده است.

با مراجعه به دیگر صفحات ما می توانید به مطالعه ی مقالات اپل ، اخبار اپل ، محصولات اپل و سوالات متداول اپل بپردازید .

سوالات متداول

 محصولات